Du er her: Oppvekst > Om skulen > Tilsette

Personale ved Valle skule

Namn Ansvar Tlf Epost
Bratteland, Ingunn Anette Fagleiar SFO

SFO- 95116965

99714073

ingunn.bratteland@valle.kommune.no
Andersen, Tove Fagarbeidar 1-4 trinn og SFO

 

tove.helle@valle.kommune.no
David Wangarkan, Paw Delay  Fagarbeidar 8-10 trinn 40073437  
Flateland, Marit Fagarbeidar 97580840 Marit.flateland@valle.kommune.no
Flottorp, Vidar Fagarbeidar 5-7 trinn og SFO 97506111 vidar.flottorp@valle.kommune.no
Helle, Kjetil Assistent 1-4 trinn 46626895 kjetil.helle@valle.kommune.no
Kjørmo, Cecilie Fagarbeidar 46459248 cecilie.kjormo@valle.kommune.no
Torgersen; Knut Henrik Assistent 1-4 trinn 99239807 knut.henrik.torgersen@valle.kommune.no
Aarsland, Ola Faglærar 93895663

ola.aarsland@valle.kommune.no 

Brokke, Marit Jaabæk Rektor 99169862 marit.brokke@valle.kommune.no
Eiken Grethe Kontaktlærar 3 trinn 90786927

grete.eiken@valle.kommune.no

Forde, Andreas Bjørgum Kontaktlærar 6 trinn 93030524 andreas.forde@valle.kommune.no 
Hagane, Gunhild Nybø Permisjon   Gunhild.nybo.hagane@valle.kommune.no
Helle, Christine Faglærar 41525258 christine.helle@valle.kommune.no
Homme, Malmfrid Nyborg

Kontaktlærar 9. trinn

91175191 mnh@valle.kommune.no  
Junge, Frøydis

Rådgjevar 

94504426 froydis.junge@valle.kommune.no
Kleiveland, Kristine

Kontaktlærar 8 trinn

94504421 kristine.kleiveland@valle.kommune.no
Kyte, Astrid

Skulebibliotekar

94504419 astrid.kyte@valle.kommune.no
Lund, Tora Åkre

Kontaktlærar 7 trinn

48141055 tora.lund@valle.kommune.no
Lye, Marianne Solbakk Språk og spes.ped. koordinator 90136273 marianne.lye@valle.kommune.no
Male, Stine Mari Faglærar, vikariat 98425672 stine.mari.male@valle.kommune.no
Myrum, Lars Tarald Kontaktlærar 5 trinn    
Næss, Sigbjørg Idsøe

Kontaktlærar 2 trinn og teamleiar

47456084 sigbjoerg.naess@valle.kommune.no
Pedersen, Marie Konsulent kontor 90831103 Marie.pedersen@valle.kommune.no
Rygnestad, Adelheid

Kontaktlærar 10 trinn og fagleiar 8-10 trinn

94504423 adelheid.rygnestad@valle.kommune.no
Rysstad, Bjarne Vaktmeistar 48992733 vaktmeistarbok@valle.kommune.no
Røysland, Ingunn

I permisjon

94504422 ingunn.roeysland@valle.kommune.no
Solbakk, Åse Mari Faglærar 95747573 aase.solbakk@valle.kommune.no
Stupstad, Julie Faglærar 93642976 Julie.stupstad@valle.kommune.no
Thorsen, June Salte Kontaktlærar 1 trinn 98879140 June.thorsen@valle.kommune.no
Trydal, Kari Faglærar 94504424 kari.trydal@valle.kommune.no
Tveit, Magnhild Kontaktlærar 4 trinn 94504425 magnhild.tveit@valle.kommune.no
Uppstad, Jorunn Synnøve Fagleiar 1-7.trinn og digitaliseringskoordinator 94503285 jorunn.uppstad@valle.kommune.no
Viki, Synne

I permisjon 

91809062 synne.viki@valle.kommune.no
Aabø;Arild Kontaktlærar vaksenopplæring 97513174 Arild.Aaboe@valle.kommune.no
Esserteau, Sophie Kontaktlærar vaksenopplæring 41348223 sophie.esserteau@valle.kommune.no

 

 

Tips ein ven Skriv ut
Design: Tress Design AS - Programmering: CustomPublish AS