Personale ved Valle skule

Namn Ansvar Tlf Epost
Andersen, Tove Fagarbeidar- ansvarleg SFO 37 937 580 tove.helle@valle.kommune.no
Attestog, Gunstein Kontaktlærar 9. trinn 90 589 950 gunstein.attestog@valle.kommune.no
Bakke, Anita Faglærar-fagansvar MH 94 504 415 anita.bakke@valle.kommune.no
Bangtvedt, Sidsel Spes.ped.koordinator 94 503 289 sba@valle.kommune.no
Brokke, Marit Jaabæk Rektor 99 169 862 marit.brokke@valle.kommune.no
Eiken Grethe Faglærar  90 786 927

grete.eiken@valle.kommune.no

Stine Mari Male Faglærar 98 425 672  
Flottorp, Vidar Fagarbeidar, skule og SFO 97 506 111 vidar.flottorp@valle.kommune.no
Homme, Malmfrid Nyborg

Faglærar

fagansvar naturfag

91 175 191 mnh@valle.kommune.no  
Junge, Frøydis Rådgjevar 37 937 583 froydis.junge@valle.kommune.no

Kontaktlærar 10.trinn

fagansvar norsk

94 504 426
Kleiveland, Kristine

Kontaktlærar 7.trinn

ansvar Aktiv skule

94 504 421 kristine.kleiveland@valle.kommune.no
Kyte, Astrid

Faglærar

Bibliotekansvarleg

94 504 419 astrid.kyte@valle.kommune.no
Lund, Tora Åkre

Kontaktlærar 5-6.trinn 

Ansvar DKS

94 503 287 tora.lund@valle.kommune.no
Rysstad, Bjarne Vaktmeistar 48 992 733 vaktmeistarbok@valle.kommune.no
Lye, Marianne Solbakk Kontaktlærar 1-2 trinn 90 136 273 marianne.lye@valle.kommune.no
Næss, Sigbjørg Idsøe

Faglærar og delvis studiepermisjon

teamleiar 1-7 trinn

47 456 084 sigbjoerg.naess@valle.kommune.no
Røysland, Ingunn Faglærar fagansvar språk 94 504 422 ingunn.roeysland@valle.kommune.no
Torjus Linjord Faglærar  

torjus.linjord@valle.kommune.no

Solbakk, Åse Mari Faglærar (i permisjon frå 01.10.2017) 95 747 573 aase.solbakk@valle.kommune.no
Rygnestad, Adelheid Kontaktlærar 8 trinn teamleiar- 8-10 trinn,fagansvar matematikk- ressurslærar VFL 94 504 423 adelheid.rygnestad@valle.kommune.no
Trydal, Kari Faglærar 94 504 424 kari.trydal@valle.kommune.no
Tveit, Magnhild Kontaktlærar 3 og 4 .trinn
ressurslærar VFL
94 504 425 magnhild.tveit@valle.kommune.no

Uppstad, Annbjørg

Lærar (i permisjon)   annbjoerg.uppstad@valle.kommune.no
Uppstad, Jorunn Synnøve Undervisningsinsp./
IKT ansvarleg
94 503 285 jorunn-synnoeve.uppstad@valle.kommune.no
Tips ein ven Skriv ut
Design: Tress Design AS - Programmering: CustomPublish AS