Personale ved Valle skule

Namn Ansvar Tlf Epost
Andersen, Tove Fagarbeidar- ansvarleg SFO

95116965

(sfo telefonen)

tove.helle@valle.kommune.no
Bratteland, Ingunn Anette Fagarbeidar, skule og SFO 99714073 ingunn.bratteland@valle.kommune.no
Torgersen; Knut Henrik Assistent- lærling skule og SFO 99 239 807 knut.henrik.torgersen@valle.kommune.no
Aarsland, Ola Faglærar 93 895 663

ola.aarsland@valle.kommune.no

Brokke, Marit Jaabæk Rektor 99 169 862 marit.brokke@valle.kommune.no
Eiken Grethe Faglærar  90 786 927

grete.eiken@valle.kommune.no

Stine Mari Male Faglærar, vikariat 98 425 672 stine.mari.male@valle.kommune.no
Flottorp, Vidar Fagarbeidar, skule og SFO 97 506 111 vidar.flottorp@valle.kommune.no
Homme, Malmfrid Nyborg

Kontaktlærar 8.trinn-fagansvar naturfag

91 175 191 mnh@valle.kommune.no  
Junge, Frøydis Rådgjevar 37 937 583 froydis.junge@valle.kommune.no

 

fagansvar norsk

94 504 426
Kleiveland, Kristine

Kontaktlærar 10.trinn

ansvar Aktiv skule

94 504 421 kristine.kleiveland@valle.kommune.no
Kyte, Astrid

Faglærar

Bibliotekansvarleg

94 504 419 astrid.kyte@valle.kommune.no
Lund, Tora Åkre

Kontaktlærar 5-6.trinn 

Ansvar DKS

94 503 287 tora.lund@valle.kommune.no
Rysstad, Bjarne Vaktmeistar 48 992 733 vaktmeistarbok@valle.kommune.no
Lye, Marianne Solbakk Spes ped koordinator og ansvarleg for særskild språkoppl 90 136 273 marianne.lye@valle.kommune.no
Næss, Sigbjørg Idsøe

Kontaktlærar 1-2 trinn

teamleiar 1-4 trinn

47 456 084 sigbjoerg.naess@valle.kommune.no
Røysland, Ingunn

I studipermisjon

Faglærar fagansvar språk

94 504 422 ingunn.roeysland@valle.kommune.no
Viki, Synne

Faglærar

Mat og helse ansvar

 

synne.viki@valle.kommune.no

Solbakk, Åse Mari

Faglærar

I permisjon til 31.12.18

95 747 573 aase.solbakk@valle.kommune.no
Rygnestad, Adelheid

Kontaktlærar 9 trinn

teamleiar- 8-10 trinn,fagansvar matematikk- ressurslærar VFL

94 504 423 adelheid.rygnestad@valle.kommune.no
Trydal, Kari Faglærar 94 504 424 kari.trydal@valle.kommune.no
Tveit, Magnhild Kontaktlærar 3 og 4 .trinn
ressurslærar VFL
94 504 425 magnhild.tveit@valle.kommune.no
Uppstad, Jorunn Synnøve Undervisningsinsp./
IKT ansvarleg
94 503 285 jorunn-synnoeve.uppstad@valle.kommune.no
Aabø;Arild Kontaktlærar vaksenopplæring 97 513 174 arild.aabø@valle.kommune.no
Esserteau, Sophie Kontaktlærar vaksenopplæring, introduksjonsprog 41 348 223 sophie.esserteau@valle.kommune.no

 

 

Tips ein ven Skriv ut
Design: Tress Design AS - Programmering: CustomPublish AS